Klub Skořápka (pro osoby od 18-45 let s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením)

S možností odpolední družiny

Klub Skořápka (pro osoby od 18-45 let s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením)
Klub Skořápka (pro osoby od 18-45 let s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením)Klub Skořápka (pro osoby od 18-45 let s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením)Klub Skořápka (pro osoby od 18-45 let s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením)
Klub Skořápka (pro osoby od 18-45 let s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením)
Klub Skořápka (pro osoby od 18-45 let s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením)Klub Skořápka (pro osoby od 18-45 let s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením)Klub Skořápka (pro osoby od 18-45 let s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením)Klub Skořápka (pro osoby od 18-45 let s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením)Klub Skořápka (pro osoby od 18-45 let s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením)Klub Skořápka (pro osoby od 18-45 let s mentálním, tělesným, smyslovým a kombinovaným postižením)

Klub Skořápka mohou navštěvovat dospělí posluchači od 18 do 45 let s mentálním a kombinovaným postižením, kteří mají v důsledku tohoto postižení sníženou samostatnost a mají touhu na sobě pracovat.

Klub mohou posluchači navštěvovat od pondělka do pátku. V klubu vytváříme co nejpřirozenější prostředí podporující samostatnost. Prostřednictvím uměleckých terapií a výchovně vzdělávacích činností rozvíjíme dovednosti, schopnosti a zájmy posluchačů.

Nejdůležitější je radost z poznávání a získávání nových dovedností. Díky přátelskému a tvůrčímu prostředí, možnosti volby činnosti a možnosti opakování praktických každodenních aktivit je snazší si dovednosti zafixovat. Pomocí hudby a kreativního tvoření vytváříme přátelskou a tvůrčí atmosféru. 

Klub Skořápka svým posluchačům pravidelně nabízí kulturní zážitky, vzdělávací akce, ale také kurzy vaření a možnost učit se novým věcem a dovednostem. Jeho neodlučitelnou součástí bude také péče o zahrádku a pěstování rostlin.

Pro posluchače je k dispozici malý kolektiv 10 lidí. Posluchači mohou očekávat klidný, trpělivý a vstřícný přístup.

Denní provoz Klubu Skořápka od 7:30 do 16:00.

Místo
MCUT Skořápka
U Dvoru 1119/14
Ostrava-Mariánské Hory
Cena
2-3x týdně
2500 Kč
5x týdně
3500 Kč
(částka je uvedena za měsíc)

Přihláška ke studiu

Přihlášku pohodlně vyplnite online

Podat přihlášku

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat v MCUT Skořápka