Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)

Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)
Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)
Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)
Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)Keramika a modelování pro dospělé (bez omezení věku)

Máte chuť objevit, jak úžasným materiálem je hlína? Chcete zapojit svou fantazii a najít harmonii při tvořivé práci? Tak právě tento obor je zde pro vás.

Můžete si vyzkoušet, čeho všeho jste schopni dosáhnout při poznávání různých technik, které keramika nabízí, jako je například modelování, točení na kruhu, válení z plátu a různé dekorování. A nejen to, práce s hlínou má blahodárné účinky na lidskou psychiku, rozvíjí fantazii a podporuje seberealizaci. Smyslem tohoto kroužku je radost z vlastní tvorby.

Místo
MCUT Skořápka
U Dvoru 1119/14
Ostrava-Mariánské Hory
Cena
dospělí (19 - 59 let)
350 Kč
(částka je uvedene za měsíc)
Vyučující

Přihláška ke studiu

Přihlášku pohodlně vyplnite online

Podat přihlášku

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat v MCUT Skořápka