Koncert oddělení jazzu a populární hudby

Koncert oddělení jazzu a populární hudby se konal ve čtvrtek 25.5.2023. Vystoupili posluchači pěvecké třídy Mgr. Andrey Jurčíkové, klavírní třídy MUDr. Milana Vilče, baskytarové třídy MgA. Lukáše Mužíka a ze třídy bicích nástrojů Petra Podrazy.

U basové kytary se střídali Petr Houček, Jaroslav Groman a Roman Zezula, u klavíru Zdeněk Křenovský a Pavel Szabo. Rytmus hrou na bicí nástroje udával Jan Kolář, písně zazněly v podání Marthy Gaduly Papafoti a Tomáše Foldyny.

Foto: Petr Lukáč

Koncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudbyKoncert oddělení jazzu a populární hudby