Děti na ranči

Ve čtvrtek 23. května 2024 se děti z Dopoledních estetických školiček tety Petry Šustkové-Patočkové a tety Eliany Macháčkové vydaly na Dětský ranč do Hlučína.

Program na ranči zahrnoval jízdu na ponících, která se konala venku na kolbišti; následovalo krmení zvířat v dětské ZOO. Dětem byla přidělena dávka krmných granulí určených pouze pro obyvatele ZOO, s výjimkou poníků a oslíků.

Následovala procházka zahradou Svět, rozdělenou podle světadílů, ukazující charakteristické prvky a tradice, jako například pyramida nebo japonská zahrada.

Na závěr si děti užily dětské hřiště, které poskytovalo bezpečnou a přístupnou herní plochu s výhledem na pastviny. Celý pobyt byl velice příjemný a my doufáme, že se na ranč někdy vrátíme.

Děti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na rančiDěti na ranči