Ave Maria

Kostel sv. Jana Nepomuckého ve Štramberku zaplnila barokní hudba. V neděli 30. dubna se zde konal koncert duchovních písní a árií českých i světových autorů v podání pěveckého souboru Collegium Cantorum pod vedením doc. Mgr. Drahomíry Míčkové a klavírního doprovodu Pavla Motlocha.

Soubor tvoří bývalí i současní posluchači Lidové konzervatoře a Múzické školy v Ostravě a hosté z pěvecké třídy doc. Drahomíry Míčkové. Přestože její současní posluchači mají svoje vlastní profese, hudbu a zpěv milují a rádi si najdou čas na společné zkoušky a vystoupení, které jsou vždy obohacující jak pro posluchače, tak pro návštěvníky koncertu.

Foto: Petr Lukáč

Ave MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve MariaAve Maria