Zahradní slavnost

V úterý 7. června 2022 se uskutečnil ve venkovních prostorách Múzické školy hudební podvečer s názvem Zahradní slavnost. Účinkovali žáci ze tříd Jany Poláškové a Mikuláše Ďurka, zkrátka velcí, malí, zdraví i handicapovaní.

Bylo to již potřetí, kdy oba učitelé zvolili alternativu vystoupení v zahradě Múzické školy. Poprvé to bylo pouze z nutnosti, kdy bylo povinností dodržovat a zachovávat proticovidová opatření. Ukázalo se však, že se dětem i dospělým líbí hrát venku pod širým nebem a tak se ve venkovním muzicírování pokračovalo.

Atmosféra letošního koncertu byla uvolněná a milá. Do vystoupení byli zapojeni i rodiče. Je velmi krásné a smysluplné takto propojovat obě strany. A pro dospělé se jejich výkon stává velkou výzvou, aby svým dětem nepokazili vystoupení. My však víme, že jde především o radost a společný prožitek. A to se podařilo na sto procent. Závěrem zahradní slavnosti se přihnal déšť a tak šest posledních čísel se odehrálo (po urychlené evakuaci) v koncertním sále Múzické školy.

Foto: Barbora Kučerová

Zahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnostZahradní slavnost