Vánoční Rotary punč na ostravském Masarykově náměstí

Nastal čas, kdy se město plní vůní svařáku, perníku a předvánoční pohody. Místem, kde se tato atmosféra koncentruje nejvíc, je Masarykovo náměstí v Ostravě. A právě zde najdete prodejní stánek dvou ostravských Rotary klubů – Ostrava International a Rotary klub Ostrava.

Rotary stánek je místo, kde se můžete každý den potkat s jiným rotariánem a dobrovolníky (například z řad zaměstnanců Lidové konzervatoře a Múzické školy). V nabídce je nejen skvělý punč, ale i povídání o společných projektech a samozřejmě o vánočních přípravách.

Přijměte pozvání k dobrému pití, milému setkání a pomozte přispět dobré věci. Naši milí Rotariáni se rozhodli, že jako každý rok, věnují i letos vybranou částku potřebným charitativním projektům. A tak možná právě díky vám pojedou příští rok v dubnu naši handicapovaní žáci z Múzické školy na tradiční ozdravný pobyt.

Přijďte a užijte si s námi krásné předvánoční období plné dobré nálady, vzájemné pomoci a také skvělého punče. Prodej již byl zahájen a pokračovat bude každý den až do 22. prosince 2023. Těšíme se na vás!

Vánoční Rotary punč na ostravském Masarykově náměstíVánoční Rotary punč na ostravském Masarykově náměstí