Svatomartinské rohlíčky do soboty stihnete upéct

I když to tak nevypadá, v sobotu by mohl přijet Martin na bílém koni. Co to znamená už vědí i ty nejmenší děti ve školičce Skořápka.

"Celý tento týden jedeme v duchu oslavy svátku sv. Martina - zpíváme, učíme se pranostiky, hrajeme si na jízdu na koních, tvoříme, pečeme... a moc nás to všechno baví," vzkazují učitelky Lenka Přecechtělová a Tereza Résöová.

A co vy? Nechcete zkusit upéct svatomartinské rohlíčky podle jednoduchého receptu? Pokud jsme vás inspirovali, pošlete nám foto. Rádi vaše výsledky zveřejníme na školním FB.

Kontaktní mail: rekova@lkms.cz

Svatomartinské rohlíčky do soboty stihnete upéctSvatomartinské rohlíčky do soboty stihnete upéctSvatomartinské rohlíčky do soboty stihnete upéctSvatomartinské rohlíčky do soboty stihnete upéctSvatomartinské rohlíčky do soboty stihnete upéctSvatomartinské rohlíčky do soboty stihnete upéctSvatomartinské rohlíčky do soboty stihnete upéctSvatomartinské rohlíčky do soboty stihnete upéctSvatomartinské rohlíčky do soboty stihnete upéctSvatomartinské rohlíčky do soboty stihnete upéctSvatomartinské rohlíčky do soboty stihnete upéct