NO TIME TO DIE

Jsou koncerty, na které se nezapomíná. A jeden takový se chystá. 22. dubna se v ostravském Klubu Parník bude konat pěvecký koncert posluchačů, absolventů a přátel Miloslavy Soukupové. Na pódiu vystoupí dvacítka zpěváků, chybět nebude ani živá kapela. A bude to velké! Termín není zvolen náhodně, v tento den má totiž naše paní ředitelka narozeniny.

Proč ten název? „Narozeninový koncert NO TIME TO DIE, nazvaný podle mé milované písně od Billie Eilish, nebude o mě, o mých strastech, nemocech a zázračných uzdraveních, jak by se možná nabízelo. Bude o bohatém životě, lásce, naději a o víře mé a mých nejmilejších a nejbližších – žáků, i těch bývalých, na které, mimochodem, vzpomínám stále. Rozhodla jsem se své narozeniny oslavit netradičním způsobem. Nadělila jsem si své milé do dárkového, koncertního balíčku, protože vím, že to mě potěší nejvíc. S radostí se podělím také s Vámi a budu doufat, že připravený bohatý koncertní repertoár osloví všechny příznivce krásných a zajímavých hlasů,“ vysvětluje Miloslava Soukupová. 

Za 33 let působnosti Múzické školy spolupracovala s početnou řadou zpěváků, od těch nejmenších po seniory. „Mám je všechny stále v srdci, ale do jednoho koncertu bych je nevměstnala. Takže, přijměte tento večer jako náhodnou praktickou ukázku lásky – k hudbě, k sobě a ke svému talentu, ale hlavně k sólovému zpěvu. Přemýšlím, že bych měla účinkujícím dát medaile, hlavně těm, kteří již několik let nezpívají a přesto zatoužili na tomto koncertu účinkovat; jsem udivena, kolik dovedností v nich zůstalo.“ A dodává: „Jsem s Vámi šťastná a děkuji předem také za to, že s Vaším přispěním pomůžeme naší osmileté spolužačce Valince žít důstojnější život."

Srdečně zveme.

NO TIME TO DIE