Múzická škola v Harendě

22. června 2022

Co je to Harenda? Pořad Českého rozhlasu Ostrava, půlhodinka hudby a povídání o klubech, kapelách a hudebních osobnostech klubové scény moravskoslezského regionu a okolí. Náš kraj nabízí řadu skvělých kapel a interpretů a v Harendě se mohou tito profesionální i amatérští muzikanti prezentovat. Hudební pořad moderuje a připravuje Igor Vašut.

Ve čtvrtek 16. června 2022 natáčela kapela H.U. (Hudební událost). Jako hosté vystoupily děti z Múzické školy v Ostravě-Mariánských Horách. Dohlédly na ně jejich vyučující Ivan Kraina (foukací harmonika) a Vladimír Galusek (kytara).

Celý odkaz ke shlédnutí naleznete zde.

Foto: Theodora Glacová

Múzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v HarenděMúzická škola v Harendě