Letní slavnost ve Skořápce

Když se propojí nadšení, kreativita a láska k dětem bez rozdílu věku či zdravotního omezení, vznikne něco nezapomenutelného. Celoodpolední Letní slavnost v MCUT Skořápka je toho důkazem. Děti ze školičky Skořápka a členové Klubu Skořápka připravili pro své sourozence, rodiče i prarodiče pestrý program plný radosti a smíchu, který místy doprovázely i slzy štěstí.

První část vystoupení se odehrála ve třídě, poté se ale všichni přemístili na školní zahradu a užívali si další společné chvíle. Báječným překvapením a neuvěřitelným zážitkem byla módní přehlídka členů Klubu Skořápka s fantastickými modely, které zároveň vystihovaly to, co jejich nositelé milují (výtvarno, hudbu, diskografii Karla Gotta, květiny a přírodu, hru domino a další). Letní slavnost se konala ve středu 26. června a dala příležitost dalšímu propojení světa zdravých a handicapovaných, dětí i dospělých. 

To vše by nemohlo vzniknout bez pedagožek, které svou práci milují. Poděkování tedy patří Jaroslavě Trombalové, Janě Johanně Hinkové, Jolandě Pilařové, Jitce Sečkařové, Lence Přecechtělové a Tereze Résöové. Všem přejeme krásné prázdniny a těšíme se na nové nápady v příštím školním roce.

Více fotografií najdete zde:

Foto: Šárka Vavříková

Letní slavnost ve Skořápce