Absolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu Parník

Zaplněný ostravský Klub Parník dával tušit, že koncert bude výjimečný. A závěrečný dlouhý potlesk ve stoje vše potvrdil. Ten patřil nejen Lucii Sečkařové, absolventce sólového a komorního zpěvu ze třídy Andrey Jurčíkové, ale i hudebníkům a sborovým zpěvákům, kteří Lucii na koncertě ve čtvrtek 25. ledna doprovázeli.

Pestrý program dal Lucii prostor ukázat, co vše se naučila, kam se za čtyři roky posunula i jaký typ hudby jí „sluší“. Střídaly se písně v doprovodu Lukáše Mužíka, Milana Vilče a Lukáše Krejčího, Komorních smyčců pod vedením Alžběty Kolářové a nechybělo Luciino sólové vystoupení s vlastním klavírním a kytarovým doprovodem. Milým překvapením byla i píseň Say Something, při které ji zpěvem a hrou na kytaru doprovodil tatínek. Na závěr pódium zaplnili zpěváci hladnovského Rock Choir sboru, ve kterém zpívá Lucie Sečkařová už pátým rokem.

Absolventským koncertem Lucie ukončila jednu etapu svého vzdělávání a my jí držíme pěsti při zdolávání dalších výzev.

Více fotografií najdete zde:

Absolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu ParníkAbsolventský koncert Lucie Sečkařové v Klubu Parník