Dramatická výchova pro posluchače se zdravotním postižením !!!MÁMENATO!!! (bez věkového omezení)

Pro děti, mládež a dospělé se zdravotním znevýhodněním bez omezení věku a talentu.

Vstupme do světa her, přestaňme na chvíli vnímat okolí a buďme plně oddáni hře. Staňme se na chvíli aktivním tvůrcem nového příběhu, který přímo a spontánně prožívá řadu činností. Budeme navzájem podporovat duševní pohodu, psychickou zdatnost, povzbuzovat city i vůli, kreativitu a sebevyjádření. Pojďme se odloučit na určitou dobu od rodičů a blízkých, být aktivní i bez jejich opor, uvědomovat si svou samostatnost, zaujímat vlastní názory a postoje a vyjadřovat je.

Ve skupině !!!MÁMENATO!!! budeme společně rozvíjet pozornost a aktivní psychofyzické uvolnění, zpřesňovat a kultivovat smyslové vnímání a paměť. Povídat si o svých pocitech, dojmech a prožitcích. Rozvíjet schopnost pro dodržování pravidel ve hrách, cvičeních, ale i v dalších běžných aktivitách. Získávat sebevědomí. Vytvářet a rozvíjet citové schopnosti a vztahy k ostatním dětem a okolí.

...”A pokud nám spolu bude dobře a připojí se k nám kamarádi z MENTAL CAFÉ, kteří vaří skvělou kávu, tak až budeme chtít a budeme připraveni, můžeme se pokusit zahrát hru, ve které hraje roli káva. A tou je MARYŠA. Tak neváhejte, protože přece !!!MÁMENATO!!!

Místo
MCUT Skořápka
U Dvoru 1119/14
Ostrava-Mariánské Hory
Cena
250 Kč
(částka je uvedena za měsíc)
Vyučující

Přihláška ke studiu

Přihlášku pohodlně vyplnite online

Podat přihlášku

Potřebujete poradit?

Neváhejte nás kontaktovat v MCUT Skořápka