Základy práce s digitálním fotografickým přístrojem

Vitríny studia G, Adolf Horsinka
Labutí jezero, Lukáš KaboňKoronavirus, Adolf HorsinkaLukáš KaboňLukáš Kaboň

I s digitálním fotoaparátem se dají dělat krásné snímky. Komplexní pohled na problematiku digitální fotografie nabízí nultý ročník ateliéru Výtvarné fotografie s názvem Základy práce s digitálním fotografickým přístrojem. Studium je určeno pro začínající fotografy, kteří vlastní digitální fotoaparát a počítač (tablet, NB), na kterém mohou své fotografie zpracovávat.

Pedagogy nultého ročníku jsou zkušení a u nás i ve světě oceňovaní ostravští fotografové – Lukáš Kaboň a Adolf Horsinka. Teoretické i praktické dovednosti studenti získají v pravidelné výuce ve Fotoateliéru Lidové konzervatoře, Wattova 5, Ostrava-Přívoz, a to každé pondělí v časech 17-18:30 h.

Obor Základy práce s digitálním fotografickým přístrojem nabízí teorii i praxi, cvičení i samostatnou práci v interiéru a exteriéru, součástí výuky jsou i základy zpracování digitálního obrazu při úpravách fotografií.

Výuka je vhodná pro mládež od 15 let, pro dospělé i seniory.

Konkrétní informace o rozvržení studia získají studenti na první společné hodině, na kterou budou pozváni studijním oddělením.

Místo
Lidová konzervatoř
Wattova 5
Ostrava-Přívoz
Délka studia
únor - červen 2023
Cena
Děti a mládež (do 18 let)
450 Kč
Dospělí (od 18 let výše)
650 Kč
Senioři
400 Kč
(částka je uvedena za měsíc)

Přihláška ke studiu

Přihlášku pohodlně vyplnite online

Podat přihlášku

Potřebujete poradit?

Neváhejte kontaktovat sekretariát Lidové konzervatoře